Americano Hot

100 Lekë

In stock

Përbërësit:
kafe dhe ujë i nxehtë

Përshkrim i shkurtër:
kafe e lehtë e shoqëruar me ujë të nxehtë. Shërbehet me qumësht sipas dëshirës

Category:
Be the first to review “Americano Hot”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Americano Hot

100 Lekë

Add to Cart