Banana Cherry Milshake

180 Lekë

In stock

Përbërësit: 
Milkshake me shije banane dhe qershi, një kombinim i pandashëm i këtyre shijeve, me shllak dhe dekor shije qershi.

Category:
Be the first to review “Banana Cherry Milshake”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Banana Cherry Milshake

180 Lekë

Add to Cart