Caj Boronice BIO

180 Lekë

In stock

Përbërësit: Boronicë.
Përbërësit:
Frytet e boronicës dhe çaji i dalë prej tyre ndihmojnë në trajtimin e çrregullimeve të qarkullimit të gjakut. Ndihmon kundër hemoroideve, ulcerës grastrike dhe variçeve.

Category:
Be the first to review “Caj Boronice BIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Caj Boronice BIO

180 Lekë

Add to Cart