Caj Fruta Pylli BIO

180 Lekë

In stock

Përbërësit: Boronië, Mollë, Kanellë, Trëndafil.
Përbërësit:
Miksimi i frutave të bimëve aromatiko-mjekësore tërësisht të egra me përmbajtje të lartë vitaminash C, A, B dhe P.

Category:
Be the first to review “Caj Fruta Pylli BIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Caj Fruta Pylli BIO

180 Lekë

Add to Cart