Caj Kamomil BIO

160 Lekë

In stock

Përbërësit: Lulet e Kamomilit.
Përbërësit:
Njihet si një qetësues natyror mjaft efikas, i cili përdoret edhe për mjekimin e sëmundjeve të syve, lëkurës dhe veshëve.

Category:
Be the first to review “Caj Kamomil BIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Caj Kamomil BIO

160 Lekë

Add to Cart