Caj Mali BIO

160 Lekë

In stock

Përbërësit: Gjethet dhe lulet e bimës së çajit.
Përbërësit:
Caji i malit është një nga çajrat më të përdorur në vendin tone, si dhe në disa nga vendet e Mesdheut. Trajton të ftohtin e zakonshëm, gripin dhe viruset e tjera.

Category:
Be the first to review “Caj Mali BIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Caj Mali BIO

160 Lekë

Add to Cart