Caj Molle Kanelle BIO

180 Lekë

In stock

Përbërësit: Mollë e thatë dhe kanellë.
Përbërësit:
Caj i përbërë nga fruta të thata, i cili forcon imunitetin, rrit energjinë dhe ndihmon pastrimin e trupit nga toksinat

Category:
Be the first to review “Caj Molle Kanelle BIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Caj Molle Kanelle BIO

180 Lekë

Add to Cart