Caj Tropoje BIO

160 Lekë

In stock

Përbërësit: Gjethet e çajit të Tropojës
Përbërësit: Përshkrim i shkurtër: çaj mali i rritur në Malësinë e Madhe. Përmban një aromë të fortë dhe ka veti kuruese

Category:
Be the first to review “Caj Tropoje BIO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Caj Tropoje BIO

160 Lekë

Add to Cart