Cappuccino

170 Lekë

In stock

Përbërësit:
kafet dhe qumësht

Përshkrim i shkurtër:
produkt me bazë kafe dhe qumësht, ku zjerja e tyre së bashku duhet të jetë në temperaturën e duhur që të ketë shkëlqimin e duhur dhe të jetë e lidhur mirë. Një produkt kremoz dhe me shkëlqim

Category:
Be the first to review “Cappuccino”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Cappuccino

170 Lekë

Add to Cart