Cinnamon Dolce Latte

190 Lekë

In stock

Përbërësit:
kafe, qumësht, shurup dhe pluhur kanellë

Përshkrim i shkurtër:
produkt me bazë kafedhe shije kanelle

Category:
Be the first to review “Cinnamon Dolce Latte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Cinnamon Dolce Latte

190 Lekë

Add to Cart