Coffe Spicy Milshake

180 Lekë

In stock

Përshkrim i shkurtër: Një përzierje ideale dhe unike e milkshake dhe shijes unike të kafes

Category:
Be the first to review “Coffe Spicy Milshake”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Coffe Spicy Milshake

180 Lekë

Add to Cart