Cookies with honey & cinnamon

50 Lekë

In stock

Përbërësit: sheqer, vezë, mjaltë dhe kanellë
Përshkrim i shkurtër: biskotë me mjaltë dhe kanellë

Category:
Be the first to review “Cookies with honey & cinnamon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Cookies with honey & cinnamon

50 Lekë

Add to Cart