Espresso Correto

120 Lekë

In stock

Përbërësit:
kafe me alkool

Përshkrim i shkurtër:
kafe dhe një dozë e lehtë alkool për të bërë diferencën

Category:
Be the first to review “Espresso Correto”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Espresso Correto

120 Lekë

Add to Cart