Ginger Caffe Latte

190 Lekë

In stock

Përbërësit:
kafe, qumësht, shurup kanelle dhe shurup chai tea

Përshkrim i shkurtër:
caffe latte me xhinxher dhe kanellë

Category:
Be the first to review “Ginger Caffe Latte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Ginger Caffe Latte

190 Lekë

Add to Cart