Hazelnut Truffle Cookie

110 Lekë

In stock

Përbërësit: gjalpë, sheqer, vezë, boronicë e thata, lajthi dhe çokollatë e zezë

Përshkrim i shkurtër: biskotë e zezë me çokollatë dhe lajthi

Category:
Be the first to review “Hazelnut Truffle Cookie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Hazelnut Truffle Cookie

110 Lekë

Add to Cart