Hot Frameccino

220 Lekë

In stock

Përbërësit:
qumësht, pluhur fredochino, shurup lajthi dhe sauce karamel

Përshkrim i shkurtër:
produkt i ngjashëm me cappuccino bustinë me shije lajthi dhe karamel

Category:
Be the first to review “Hot Frameccino”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Hot Frameccino

220 Lekë

Add to Cart