Iced Caffe Latte

160 Lekë

In stock

Përshkrim i shkurtër:
Shija delikate e kafes e kombinuar me qumësht dhe akull. Alternativa perfekte e kafes së ngrohtë.

Category:
Be the first to review “Iced Caffe Latte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Iced Caffe Latte

160 Lekë

Add to Cart