Kafe Turke

110 Lekë

In stock

Përbërësit:
kafe turke, sheqer sipas dëshirës dhe ujë (ose qumësht)

Përshkrim i shkurtër:
zjerje e ngadaltë, deri në momentin që krijon ajkë, shërbehet me xhezve e shoqëruar me një cope llokume

Category:
Be the first to review “Kafe Turke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Kafe Turke

110 Lekë

Add to Cart