Kakao e ngrohte

150 Lekë

In stock

Përbërësit:
qumësht dhe pluhur kakao

Përshkrim i shkurtër:
produkt me bazë qumshti dhe pluhur kakao, e cila funksionon si një bateri e mire për organizmin duke ulur riskun e sëmundjeve kardiovaskulare

Category:
Be the first to review “Kakao e ngrohte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Kakao e ngrohte

150 Lekë

Add to Cart