Kruasan Coco

90 Lekë

In stock

Përshkrim i shkurtër: Kruasan krokant
me copa të vogla çokollate përsipër,
i butë dhe me shije çokollate nga brenda.

Category:
Be the first to review “Kruasan Coco”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Kruasan Coco

90 Lekë

Add to Cart