Kruasan Krem

90 Lekë

In stock

Përshkrim i shkurtër: Kruasan krokant nga
jashtë, i butë nga brenda dhe plot shije kremi.

Category:
Be the first to review “Kruasan Krem”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Kruasan Krem

90 Lekë

Add to Cart