Mochaccino

190 Lekë

In stock

Përbërësit:
kafe, qumësht, monin chocolate,shllak dhe plukur kakao

Përshkrim i shkurtër:
produkt me bazë kafe dhe shije çokollate, shërbehet me shllak dhe pluhur kakao sipër

Category:
Be the first to review “Mochaccino”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Mochaccino

190 Lekë

Add to Cart