Passionata yogourt

180 Lekë

In stock

Përshkrim i shkurtër:
Yoghurt me shijen ekzotike të frut pasionit, me shllak dhe dekor me shije mango

Category:
Be the first to review “Passionata yogourt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Passionata yogourt

180 Lekë

Add to Cart