Torta Dela Nona

280 Lekë

In stock

Përbërësit: pasta frolla, krem pastiçerie, limon,
bajame dhe stika

Dekori: me sauce çokollatë dhe një fetë limoni

Category:
Be the first to review “Torta Dela Nona”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Torta Dela Nona

280 Lekë

Add to Cart