Torta Nocciola

280 Lekë

In stock

Përbërësit: biskotë e butë, krem lajthie, çokollatë,sheqer pluhur dhe lajthi
Dekori: me sauce çokollatë dhe një fetë portokalli

Category:
Be the first to review “Torta Nocciola”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Torta Nocciola

280 Lekë

Add to Cart