Torta Selva Nera

300 Lekë

In stock

Përbërësit: pandispanjë e mbushur me krem,
qershi të zeza dhe çokollatë, në sipërfaqe kemi
të vendosur pluhur kakako dhe fleta çokollate
Dekori: me sauce çokollatë dhe një fetë portokalli

Category:
Be the first to review “Torta Selva Nera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Torta Selva Nera

300 Lekë

Add to Cart