American Cookie

110 Lekë

In stock

Përbërësit: gjalpë, sheqer, vezë, çokollatë dhe arra
Përshkrim i shkurtër: biskotë bardhë me copa çokollate dhe arra

 

Category:
Be the first to review “American Cookie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

American Cookie

110 Lekë

Add to Cart