Chocolate Hazelnut Milshake

180 Lekë

In stock

Përbërësit: 
Një përzierje unike e çokollatës dhe shijes së lajthisë në një milkshake, me shllak dhe dekor me shije çokollate dhe shurup lajthie

Category:
Be the first to review “Chocolate Hazelnut Milshake”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Chocolate Hazelnut Milshake

180 Lekë

Add to Cart