Cookies with Oatmeal & Molasses L

90 Lekë

In stock

Përbërësit:
gjalpë, sheqer i zi, miell, vezë, molas, xhinxher, rrush i thatë dhe tërshërë
Përshkrim i shkurtër:
biskotë me tërshërë dhe rrush të thatë

Category:
Be the first to review “Cookies with Oatmeal & Molasses L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Cookies with Oatmeal & Molasses L

90 Lekë

Add to Cart